در دفتر محنا پذیرای شما هستیم
لوگو موسسه محنا

ما محنا هستیم …

درباره موسسه مهندسی طراحی محنا

محنا به عنوان موسسه ای دانش محور در حوزه مهندسی طراحی تبلیغات، برندینگ ، طراحی سیستم های اطلاع رسانی و فرآیندهای بازاریابی در آبان ماه 1388 با پشتوانه بیش از 7 سال تجربه موفق در عرصه های مختلف برند آفرینی و طراحی تبلیغات و همکاری با برندهای مطرح کشور، آغاز به کار کرده و هم اینک در حوزه های عملیاتی ذیل توانایی ارائه مشاوره و خدمات تخصصی را دارد

 • برند آفرینی و تولید هویت بصری برند
 • آفرینش شعار برند
 • تدوین سامانه های جامع مشتریان
 • طراحی وب سایتها و فروشگاه های اینترنتی
 • سناریو نویسی و تولید محتوا
 • اپلیکیشن های موبایل
 • ایده آفرینی در تولید کالای تبلیغاتی
 • تحقیقات مخاطبین بازار
 • طراحی گرافیک و تولید ایده بصری
 • توسعه تجارت الکترونیک
 • مشـاوره و مـدیریت برای تعیین خط مشی با رویکرد توسعه برند

ماموریت و ساختار تشکیلاتی محنا

ما برآنیم تا با آنچه در توان داریم، افراد و سازمان ها را در راهِ رسیدن به اهدافشان توانمند سازیم و با کوله باری از تجربه موفق و درآمیختن هنر و صنعت، با افزایش مداوم دانش فنی و تخصصی مهندسان و هنرمندان، با فراهم نمودن ساختاری مطمئن، مناسب و مجهز؛ با توجه به نیازها، با خلق استاندارد بومی جدید در حوزه هنر و صنعت در کشورمان با تجربه ای برای زندگی بهتر و در گام به گام این راه، چشم انتظار همراهی شماییم.

طراحان گرافیک

طراحان گرافیک

تمامی گرافیست های فعال موسسه محنا، عضو انجمن طراحان گرافیک ایران می باشند.

متخصصین فناوری اطلاعات

متخصصین فناوری اطلاعات

کارشناسان ارشد مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات جزو مدیران ارشد محنا هستند.

مدیران روابط عمومی

مدیران روابط عمومی

ارتباط مدیران روابط عمومی با محنا از شاخصه های متمایز استراتژیک ماست.

مدیران رسانه

مدیران رسانه

ساختار، این اختیار را تفویض کرده که رسانه را بخشی از بدنه موسسه محنا دریابیم.

مدیران استراتژیک و بازاریابی

مدیران استراتژیک و بازاریابی

مدیران ارشد موسسه محنا دارای تحصیلات آکادمیک در گرایش استراتژیک هستند.

اساتید دانشگاهی

اساتید دانشگاهی

همکاری محنا با مجامع دانشگاهی پیوسته یکی از سیاستهای اجرایی می باشد.

کارآفرینان

کارآفرینان

همواره با حمایت از کارآفرینان، توسعه را بخشی از سیاست اجرایی درنظر میگیریم.

ناشران

ناشران

موسسه محنا، با انتشار ماهنامه علمی و تخصصی محنا ، خود یکی ناشران است.
ماموریت محنا

ما سرمایه های عظیمی چون شما داریم

16+سال تجربه موفق
9876پروژه اجرایی موفق
8362مشتری بالفعل حقیقی
1514مشتری بالفعل حقوقی
21نفرمستقیم مشغول به کار
روزشمار موسسه محنا
1398

همکاری با سازمان‌های سرمایه‌گذار

ما  خدمات مدیریت و تحلیل‌داده‌ها، طراحی و تولید اپلیکیشن های موبایل و وب سایت های فروشگاهی را به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ سراسر کشور ارائه می‌دهیم و در تلاش هستیم تا با استفاده از اهداف از پیش تعیین شده در این راستا روند کار را بهبود بخشیم.

1397

انتشار نشریه علمی و تخصصی

با تقویت نگاه و سیاست دانش محورانه اقدام به اخذ مجوز از معاونت مطبوعاتی، وزارت ارشاد، کتابخانه ملی و وزارت علوم جهت انتشار نشریه علمی و تخصصی مدیریت مطالعات فرهنگی محنا نمودیم. در این مسیر تلاش داریم بتوانیم عملکرد خود را مطابق با دانش روز به پیش بریم.

1396

تقویت رویکرد استراتژیک بازار

همزمان با ارتقا دانش فنی در حوزه ی مدیریت و جذب نیروهای بسیار زبده در حوزه ی استراتژیک و بازاریابی نو، تصمیم به تقویت تیم عملیاتی در حوزه گرافیک نمودیم. وب سایت شاخص مربوط به نمونه کارهای طراحی گرافیک را با نام نازی آرت تولید کرده و در این مسیر توانستیم با قراردادهای بسیار موفق در پروژه ی ریبرندینگ شهرستان بندرانزلی، اقدام به طراحی لوگو جدید شهرستان بندرانزلی نماییم.

1395

افتتاح آتلیه عکاسی و فیلم برداری

ساختار اجرایی و فنی یک موسسه فعال در حوزه ی طراحی تبلیغات و اطلاع رسانی، همواره وجود یک آتلیه پیشرفته در زمینه ی عکاسی و فیلم برداری را می طلبد. افتتاح آن به همراه یک استدیو کوچک صدا را از ملزومات احساس کرده و آن را ایجاد کردیم.

1394

طراحی نو اپلیکیشن ها

با درنظر گرفتن نیاز مشاغل، اقدام به پیاده سازی نو اپلیکیشن اندروید برای پیاده سازی فروشگاه های اینترنتی و متصل به وب سایت فروشگاهی نمودیم. استقبال در این حوزه با توجه به دانش عامی بسیار جالب توجه قلمداد شد.

1392

طراحی کاملترین بانک اطلاعات مشاغل

با یک نگاه بلند مدت تصمیم به طراحی و پیاده سازی کاملترین بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان ، تحت عنوان گیل 118 گرفتیم. هم اکنون توانسته ایم، بیش از 68000 شغل را با مشخصات کامل و بروز در این بانک اطلاعاتی آنلاین طبقه بندی نموده و روزانه به صورت متوسط بیش از 26.000 بازدید کننده را به این پرتال هدایت نماییم.

1391

اولین در کشور

پس از شرکت در اولین نمایشگاه صنعت چاپ استان گیلان، تصمیم به گسترش اهداف و پیاده سازی ساختار جدید به عنوان اولین موسسه مهندسی طراحی تبلیغات، بازاریابی و اطلاع رسانی گرفتیم. شرکت در نمایشگاه افق های جدیدی را برایمان روشن ساخت.

1390

موسسه فنی و مهندسی طراحی محنا

با اتکا به دانش و توان خویش و همکاران و متخصصان و دوستان اهل فن، یک کنسرسیوم فنی و مهندسی در قالب طراحی سیستم های اطلاع رسانی، شبکه، طراحی گرافیک و طراحی وب از ادغام و همکاری بیش از 8 مجموعه ایجاد کردیم.

1388

تحلیل گران سبز گیلان زمین

با اندوخته ی تجربه و دانش کسب شده، پا به عرصه تحقیقات امنیت به صورت رسمی نهادیم. مجموعه ای برگرفته از تمامی ساختار قبلی به علاوه امنیت اطلاعات و پردازش امنیت داده ها به مجموعه با نام جدید اضافه کردیم. با بانک اقتصاد نوین و مجتمع پل گیلان در زمینه امنیت داده ها، امنیت وب ، طراحی وب سایتهای اینترنتی و خدمات جاری تخصصی شبکه در مقیاس های سازمانی عقد قرارداد کردیم. محصولات امنیتی و پالیسی های امنیت داده سازمانی مصوب کرده و پیاده سازی نمودیم.

1385

پردازشگران عصر آرین

ایده ها و تجربیات خود را طی این چند سال اضافه کرده و در کنار خدمات سخت افزار، نرم افزار ؛ بخش شبکه و وب را نیز با نام جدید مجموعه افتتاح کردیم. پروژه های بسیار خوبی در این زمان بستیم که می توان به طراحی و پیاده سازی شبکه داخلی سازمان گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی استان گیلان، طراحی وب سایت رسمی این سازمان و عقد قرارداد خدمات پشتیبانی به شرکت توسعه گردشگری و طراحی و ایده آفرینی پروژه پرتال گردشگری ملی اشاره کرد.

1382

خدمات رایانه دنیای نو

در ابتدا با خدمات رایانه (سخت افزار، نرم افزار و آموزش) دنیای نو شروع به کار کردیم

نمایش بیشتربستن تایم لاین

به جمع همکاران نخبه ما در محنا بپیوندید؛ همین امروز استخدام شوید

به روی دکمه روبرو کلیک کرده و بگویید چه کمکی می توانید به ما کنید

نظرسنجی درباره ما