لوگو موسسه محنا

پرسش ها و پاسخ ها

شما سئوال کردید، ما پاسخ دادیم:

سوالات و پرسش های ذیل عموما از جانب شما و مشتریان مطرح می شود. ما تعدادی از آنها که عمومیت بیشتری دارد را در این بخش به همراه پاسخ آن منتشر میکنیم. در صورتی که پرسش شما در این بخش نبود، آن را از طریق فرم ذیل مطرح کنید تا ما سریعا بدان پاسخ دهیم.

سوالات متداول

سوالات پر تکرار کاربران و مشتریان

چرا باید وب سایت و فروشگاه اینترنتی داشته باشیم؟

سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ….. شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند.

شیوع ویروس بسیار خطرناک کرونا و امثال آن نیز نشان داد که عرضه خدمات و محصولات نیازمند طریق دیگری است برای مواجه با این نوع مشکلات.

بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد.

چگونه میتوانیم بهترین وب سایت را برای خود داشته باشیم؟

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان محنا همواره به اندیشه طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما بوده اند که نمونه های آن هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل موسسه با شما در این مورد صحبت خواهند نمود.
این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود.
به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت.
البته نا گفته نماند که عواملی همچون سلیقه نهایی مشتری و بودجه در نظر گرفته شده از جانب سفارش دهنده همیشه عواملی موثر در خروجی نهایی کار بوده است.

چه عواملی تعیین کننده قیمت وب سایت یا فروشگاه اینترنتی است؟

این مورد می تواند وابسته به عوامل زیادی باشد؛ دقیقا مانند اینکه شما قرار است چه غذایی ، در کجا و با چه کیفیتی نوش جان کنید.
در زیر مهمترین موارد را با توجه به سابقه فعالیت خود در این زمینه برای شما دسته بندی نمودیم که عبارتند از:

1 – بودجه ای که برای طراحی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته اید.
2 – گستردگی موضوعی که میخواهید برای آن وب سایت یا فروشگاه اینترنتی را طراحی نمایید.
3 – وضعیت رقبای شما و گستردگی فعالیت آنها و اینکه آیا شما میخواهید با آنها وارد رقابت شوید یا خیر.
4 – آینده نگری در این زمینه به طوریکه در آینده دوباره کاری صورت نگیرد.
5 – تعیین مدت زمان انجام پروژه توسط خود شما.
6 – نوع وب سایت درخواست شده به لحاظ کاربری شرکتی، فروشگاهی، خدماتی، آموزشی و … .
7 – امکانات مدنظر  برای پیاده سازی روی وب سایت ؛ از قبیل فعالسازی سیستم پیامک، درگاه های بانکی، نماد های اعتماد و… .
8 – و بسیاری از خصیصه های ذاتی یا بالقوه ای که می توان در نظر گرفت…

آیا چنانچه در حال حاضر وب سایت داشته باشم میتوانم در مورد وب سایت جدیدتر با تکنولوژی بالاتر از منتخصصان موسسه محنا مشاوره بگیرم؟

بله 100%. به یاد داشه باشید که وب سایت هم مانند خیلی از کارهای دیگر ما در زندگی باید تجدید گردد و به روز گردد. خیلی از مشتریان جدید ما که شرکت برای آنها هیچگونه وب سایتی را طراحی ننموده است این درخواست را دارند که دوست دارند وب سایت آنها در موتور جستجوی مخصوصا Google رتبه خیلی خوبی داشته باشد. ولی با توضیحات منطقی مشاوران شرکت متوجه میشنود که این امر اصلا امکان پذیر نمیباشد چرا که صرفا هدر رفتن هزینه آنها خواهد بود. وب در حال پیشرفت میباشد و شما هم برای عقب نماندن از رقبای خود باید تمام حواستان به وب سایتتان باشد.
همکارانمان با آرامش و اطلاعات کامل شما را راهنمایی خواهند کرد.

بعد از طراحی وب سایت من توسط موسسه محنا آیا امکان بهتر شدن رتبه در موتور جستجوی گوگل برای افزایش بازدید کنندگان وجود دارد؟

همانگونه که داشتن یک مغازه خوب در بهترین جا دلیل بر موفق بودن آن کسب و کار نمیباشد ، تنها داشتن یک وب سایت حتی با قابلتهای بسیار بالا و کاربر پسند هم نمیتواند همه مسایل باشد. لذا در زمان طراحی نهایت سعی مان را داریم تا وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل بهترین رتبه را داشته باشد.
وعده افزایش رتبه بسیار عالی در تمام شرایط کاملا اساس بی پایه ای دارد لذا برای انجام عملیاتهای تخصصی بعد از مشاوره و راهنمایی دقیق شما و برآوردهای هزینه این بخش، قراردادی جداگانه البته با تضمین لازم از طرف ما و شما منعقد خواهد شد.

مدت زمان انجام و تحویل وب سایت و یا فروشگاهی اینترنتی من چقدر خواهد بود؟

پاسخ به این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت و یا فروشگاه اینترنتی سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندهای آن خواهد بود. تمامی کارشناسان موسسه این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

سوالات متداول

فرم ارسال پرسش

سریعا پاسخ می دهیم

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
نظرسنجی سوالات متداول