فرم استخدام و جذب نیروی انسانی

موسسه محنا موسسه ای دانش محور در حوزه علوم مهندسی طراحی تبلیغات، برندینگ، طراحی سیستم های اطلاع رسانی و فرآیند های بازاریابی است.

موسسه محنا از سال 1382 شروع به فعالیت کرده و از سال 1388 به صورت یک کنسرسیوم چند منظوره به عنوان شرکت مادر تخصصی با 8 زیر مجموعه ادامه فعالیت می دهد.

موسسه محنا طبق تقویم جاری کشور ایران فعال بوده و روزهای به رنگ قرمز در تقویم هر سال به عنوان تعطیلات رسمی در نظر گرفته می شود. (بین التعطیلات و تعطیلات غیر رسمی قابل قبول نیست).

بعضا ممکن است در روزهای تعطیل، جهت شرکت در نمایشگاه، سمینار، کنفرانس آموزشی، جلسات آموزشی، جلسات فورس ماژور، هماهنگی های ویژه و … از پرسنل دعوت به حضور شود که ساعات اضافه کاری در پایان ماه محاسبه خواهد شد.

توصیه می شود فقط افرادی اعلام آمادگی نمایند که نیاز به کار، علاقه به کار، علاقه به یادگیری، علاقه به رشد و پیشرفت مولفه های فردی و اجتماعی، حفظ و ارتقا شخصیت های اجتماعی را سرلوحه اهداف خود قرار داده اند. اگر برای تفریح، تست و آزمون، کسب تجربه از این کار به کار دیگر، سنجش میزان کارایی خود و پر کردن رزومه های پیشین و پسین خود اقدام به اعلام آمادگی می کنید، قطعا موسسه محنا ، مجموعه ای مناسب برای شما نخواهد بود.

موسسه محنا یک سازمان چند لایه است که همکاری با آن نیازمند دانش فنی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات است. بدیهی است با توجه به فرم استخدامی که تکمیل می کنید، دانش لازم را جهت بهره گیری از علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات و کاربرد آن در کسب و کار به اندازه لازم ندارید. نگران نباشید. مسئله مهمی نیست، اگر قابلیت های لازم در جهت یادگیری، تیزهوشی، فن بیان، انتقال دانش، دریافت دانش، دقت، امانتداری، اخلاق حرفه ای، هوش تجاری، سخت کوشی، احترام؛ در شما باشد و بیهودگی، غرغر، بی انگیزگی، تنبلی، دروغگویی، روزمرگی، در شما نباشد؛ می توانید تمامی علوم شاخص را کنار موسسه محنا فرا بگیرید.

نظرسنجی فرم استخدام و جذب نیروی انسانی