• انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, jpeg, psd.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
تعداد15بزرگوار در مورد ما نظر داده اند

آشنایی با موسسه محنا به واسطه خدمات آنلاین آنها به نام بانک اطلاعات مشاغل استان گیلان یا همان گیل 118 بوده است. با توجه به تجربه این مجموعه پروژه طراحی وب سایت سه زبانه شرکت کارخانجات صنایع فلزی گیلان را به دست متخصصان آن سپردیم. چه شایسته که این همکاری باعث رشد سهم شرکت و کارخانجات ما در فضای مجازی شده و از همکاری با ایشان بسیار راضی هستیم.

مجید پیری مدیر شرکت کارخانجات صنایع فلزی گیلان

آقای مهندس پیریمدیر شرکت کارخانجات صنایع فلزی گیلان

من با موسسه محنا از طریق کلاس های آموزشی این شرکت برای شرکت بیمه نوین استان گیلان آشنا شدم. ابتدا با یک پروژه کوچک و طراحی کارت ویزیت با ایشان شروع کردم و به دلیل وجود تخصص و تکریم بسیار خوب این شرکت از مشتریانش سالهاست از خدمات برند سازی این موسسه استفاده می کنم. محنا از نظر من به معنی عرضه دانش هست.

مریم السادات ذریت خواه کارگزاری بیمه رشت

سرکارخانم ذریت خواهمدیر کارگزاری بیمه 1158

موسسه مهندسی طراحی محنا از جمعی نخبه تشکیل شده که با دلگرمی در کنار برندها قرار گرفته اند. من مسئولیت اجرای پروژه ی طراحی دو پوستر جشنواره سینمایی هفت را طی دو سال متوالی به این گروه سپردم و بعد از اون طراحی، توسعه و پشتیبانی وب سایت های شخصی و آموزشگاه سینمایی هفت را به این تیم سپردم. از انتخاب خودم بسیار راضی هستم و این راه ادامه دارد.

علی حلوی نویسنده تهیه کننده و کارگردان

جناب آقای استاد حلوینویسنده، تهیه کننده و کارگردان

محنا، موسسه منظم و دقیق است. آشنایی من با این موسسه پیرو راه اندازی سیستم اتوماسیون مطب که شامل طراحی و ایده آفرینی برای سیستم CRM بیماران بر پایه یک HIS بود صورت گرفت. همچنین پیشنهادات ویژه ای برای طراحی و توسعه سیستم نوبت دهی بر پایه ی وب سایت و اپلیکیشن برای مطب از جانب ایشان دریافت کردم. از نکات بارز همکاری با این موسسه از نظرم، عقد قراردادهای بسیار دقیق در اجرا و پشتیبانی سیستم های ارائه شده است.

دکتر سعید کلانتری فوق تخصص غدد

جناب آقای دکتر سعید کلانتریفوق تخصص غدد

همکاری با موسسه محنا یکی از اتفاقات خوب برای کترینگ شفیعی بوده است. همکاری سالیان متوالی با موسسه محنا باعث شده روند تولیدات طراحی بصری کترینگ شفیعی در مقوله های بسته بندی غذا، تبلیغات میدانی و سطح شهر همواره با ظاهری آراسته و منحصر به فرد متبلور شود. همچنین طراحی ویژه وب سایت و فروشگاه اینترنتی به همراه اپلیکیشن فروش غذای شفیعی یکی از پروژه های ویژه اجرایی موسسه محنا بوده است.

حامد شفیعی جود مدیر آشپزخانه و کترینگ شفیعی

جناب آقای شفیعیمدیر آشپزخانه و کترینگ شفیعی

موسسه محنا یکی از سنبل های خدمات تخصصی بوده و یکی از ویژگی های منحصر بفرد آنان، تعهد و اخلاق در تمامی مراحل اجرای پروژه است. طراحی لوگو مزون ماهوت توسط محنا انجام شده و همچنین برگزاری اقلام و تشریفات ایونت های بانوان در مزون نیز بر عهده ایشان بوده و من رضایت کامل را از خدمات این بزرگواران دارم. قطعا این تیم نمونه را تایید و به دوستان هم نزدیکانم معرفی خواهم کرد. آرزوی موفقیت روزافزون برایشان دارم.

خانم سیما نواری مزون مانتو ماهوت

سرکار خانم نواریمدیر محترم مزون ماهوت

نظرسنجی نظرات شما در مورد محنا