سفارش های یونیفرم برند
فرم سفارش طراحی لوگو و آرم و نشانه

فرم سفارش طراحی لوگو و آرم و نشانه

از طریق فرم سفارش طراحی لوگو و آرم و نشانه می توانید اطلاعات مربوط به درخواست خود در این زمینه را به صورت آنلاین برایمان ارسال کنید تا ما پس از بررسی آن، نسبت به سفارش شما مراتب را پیگیری نماییم. درخواست های ثبت سفارش خود را از طریق این فرم می توانید در قالب طراحی لوگو ، طراحی لوگو تایپ ، طراحی آرم ، طراحی نشانه ، طراحی نشانه نوشته ، طراحی تصویر برند ، طراحی برند و طراحی بصری برند و… ارسال نمایید.

فرم لوگو و آرم و نشانه
فرم سفارش طراحی شخصیت تبلیغاتی

فرم سفارش طراحی شخصیت تبلیغاتی

از طریق فرم سفارش طراحی شخصیت تبلیغاتی می توانید درخواست خود را در جهت انتقال خواسته ی خود در زمینه ی طراحی شخصیت برند یا مسکات اقدام نمایید. به بیان ساده تر می توانید با تولد یک شخصیت کمیک به مخاطب پیامی را انتقال داد.

فرم شخصیت تبلیغاتی
فرم سفارش طراحی سربرگ

فرم سفارش طراحی سربرگ

از طریق فرم سفارش طراحی سربرگ می توانید بنا به مقتضیات و نیازهای مدنظر به لحاظ سازمانی و اداری سربرگ مدنظر خود را سفارش دهید. کارشناسان ما بر اساس دریافت اطلاعات مذکور اقدام خواهند کرد. درخواست های ثبت سفارش خود را از طریق این فرم می توانید در قالب طراحی سربرگ A4 ، طراحی سربرگ A5 ، طراحی سربرگ B5 ، طراحی سربرگ A3 ، طراحی سربرگ A6 ، طراحی سربرگ های دو رو، ، طراحی سربرگ دایکات و قالب دار و… ارسال نمایید.

فرم سربرگ
فرم ثبت سفارش انواع پاکت و پاکت نامه

فرم ثبت سفارش انواع پاکت و پاکت نامه

فرم ثبت سفارش انواع پاکت و پاکت نامه امکان ثبت سفارش درخواست شما مبنی بر اعلام چگونگی و شرایط پاکت مدنظر را جهت طراحی و تولید در اختیار شما قرار می دهد. همکاران ما فرم را بررسی و مراتب را پیگیری خواهند کرد. پاکت های درخواستی در قالب انواع درخواست در ابعاد پاکت A4 ، پاکت A5 ، پاکت A3 ، پاکت های فروشگاهی یا ساک های دستی فروشگاهی ، پاکت نامه (پاکت مبلخی) ، پاکت نامه B5 ، پاکت های تبلیغاتی در ابعاد و فرم های سفارشی، پاکت در قالب و دایکات (بُرش خاص) انحصاری بنا به هویت سازمانی قابلیت طراحی وتولید دارد.

فرم پاکت و پاکت نامه
فرم ثبت سفارش انواع پاکت و پاکت نامه

فرم سفارش طراحی کارت ویزیت

فرم سفارش طراحی کارت ویزیت امکانی اولیه برای تشخیص سطح درخواست شما از طراحی و یا تولید یک کارت ویزیت بر اساس استانداردهای لازم برای کارشناسان موسسه محنا است. پس از تکمیل این فرم همکارانمان موارد را بررسی خواهند کرد. درخواست های ثبت سفارش خود را از طریق این فرم می توانید در قالب طراحی انواع کارت ویزیت در ابعاد و طرح دایکات متفاوت بنا به سلیقه و درخواست شما و برحسب مشاغل مورد درخواست ارسال نمایید. همچنین طراحی کارت ویزیت توسط موسسه محنا بر پایه نیازهای روز علمی و فنی مشاغل مختلف و کسب و کارها به صورت انحصاری برای هر برند به صورت اختصاصی طراحی می شود. نمونه های کارت های ویزیت طراحی شده را می توانید از این اینجا مشاهده نمایید.

فرم کارت ویزیت
فرم سفارش طراحی کاتالوگ و بروشور

فرم سفارش طراحی کاتالوگ و بروشور

فرم سفارش طراحی کاتالوگ و بروشور این امکان را برایتان فراهم کرده که کلیه ی شاخصه های درخواست کاتالوگ مدنظر خود را از این طریق برای کارشناسان محنا ارسال کنید. ما از این طریق متوجه درخواست شما خواهیم شد. درخواست های ثبت سفارش خود را از طریق این فرم می توانید در قالب طراحی کاتالوگ صنعتی ، طراحی کاتالوگ محصول ، طراحی کاتالوگ مواد غذایی ، طراحی کاتالوگ نوشیدنی ، طراحی کاتالوگ کارخانجات ، طراحی کاتالوگ تولیدی ها ، طراحی کاتالوگ لباس و پوشاک ، طراحی کاتالوگ ، طراحی کاتالوگ انواع محصولات کشاورزی ، طراحی کاتالوگ محصولات بهداشتی ، طراحی کاتالوگ و بروشور تولیدات نانو و نانوتکنولوژی ، طراحی بروشور لوازم خانگی ، طراحی بروشور نمایشگاه ها و… ارسال نمایید.

فرم کاتالوگ و بروشور
فرم سفارش طراحی کارت دعوت و تبریک

فرم سفارش طراحی کارت دعوت و تبریک

فرم سفارش طراحی کارت دعوت و تبریک جهت انتقال نظرها و توصیه های شما برای طراحی هر چه بهتر کارت دعوت و یا کارت تبریک مدنظر شما درنظر گرفته شده است. شما حتی می توانید درخواست طراحی کارت مجالس و عروسی خود را نیز از این طریق برایمان ثبت کنید.

فرم کارت دعوت و تبریک
Die Cutting

فرم سفارش طراحی قالب دایکات

فرم سفارش طراحی قالب دایکات ، مستندی علمی برای انتقال نیاز شما در زمینه ی طراحی قالب های برش صنعتی ، قالب های برش کاغذ و مقوا ، دایکات های تیغ برش چاپ و طراحی قالب ها و اشکال مورد نیاز برای اجرا با دستگاه CNC و دستگاه های لیزر است.

فرم قالب دایکات
سفارش های هویت برند
فرم سفارش طراحی نام برند (نامگذاری برند)

فرم سفارش طراحی نام برند (نامگذاری برند)

فرم سفارش طراحی نام برند (نامگذاری برند) شاید اولین قدم برای اصول اولیه برندسازی باشد؛ انتخاب یک نام مناسب و کامل برای معرفی برند و محصول همواره دغدغه صاحبان برند و تولید و خدمات بوده است. با تکمیل این فرم شما را در این بخش یاری خواهیم کرد. درخواست های ثبت سفارش خود را از طریق این فرم می توانید در قالب طراحی نام برند ( نامگذاری برند ) ، طراحی نام محصول ، طراحی نام سازمان ، طراحی نام شرکت ، طراحی نام فروشگاه و طراحی نام خدمات و… ارسال نمایید.

فرم نام برند (نامگذاری برند)
فرم سفارش طراحی شعار تبلیغاتی – اسلوگان

فرم سفارش طراحی شعار تبلیغاتی – اسلوگان

فرم سفارش طراحی شعار تبلیغاتی – اسلوگان به کارشناسان و سُرایندگان اشعار تبلیغاتی و اسلوگان یاری خواهد کرد تا بتوانیم اهداف و مقتضیات مورد نیاز شما را برای طراحی یک شعار مناسب درنظر بگیریم. درخواست های ثبت سفارش خود را از طریق این فرم می توانید در قالب انواع تکنیک های طراحی شعار برند و یا محصول تجانس ، تکرار ، ریتم ، ترصیع ، مراعات نظیر و تناسب ، تضاد ، متناقض‌نما (پارادوکس) ، تلمیح ، تضمین ، اغراق ، حسن تعلیل ، ارسال المثل (ضرب‌المثل) ، تشبیه ، حس‌آمیزی و… ارسال نمایید.

فرم شعار تبلیغاتی – اسلوگان
فرم سفارش طراحی پوستر

فرم سفارش طراحی پوستر

فرم سفارش طراحی پوستر این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید از این طریق نظرات و درخواست خود را به صورت شفاف به کارشناسان طرح موسسه محنا انتقال دهند. این فرم حاوی مستنداتی است تکمیل متغیرهای آن کمک بسزایی به طراحی هر چه بهتر پوستر مورد درخواست خواهد کرد. پوسترهای درخواستی در قالب انواع پوستر همانند طراحی پوستر تبلیغاتی ، طراحی پوستر سیاسی ، ، طراحی پوستر انتخابات و طراحی پوسترهای انتخاباتی ، طراحی پوستر فیلم ، طراحی پوستر همایش ، طراحی پوستر رویداد ، طراحی پوستر آموزشی ، طراحی پوستر تلقینی و انگیزشی ، طراحی پوسترهای اینستاگرام، طراحی پوستر اینستا و طراحی پوستر مسافرتی و… قابلیت اجرا و تحویل دارد.

فرم پوستر
فرم سفارش طراحی بسته بندی

فرم سفارش طراحی بسته بندی

فرم سفارش طراحی بسته بندی مستندی شفاف و طبقه بندی شده از امکان دریافت اطلاعاتی است که به طراحی هرگونه بسته بندی به کارشناسان طراحی صنعتی ما کمک خواهد کرد. تکمیل این فرم باعث انتقال نظرات و پیشنهادهای شما جهت طراحی هر چه بهتر یک بسته بندی استاندارد خواهد شد. بسته بندی در قالب جعبه، بسته بندی موارد غذایی، بسته بندی نوشیدنی ها و بسته بندی اقلام صنعتی، بسته بندی اقلام کشاورزی و بسته بندی های دارویی و حتی همه نوع بسته بندی تبلیغاتی و ترویجی می تواند از همین طریق ثبت سفارش اولیه شود.

فرم بسته بندی
فرم سفارش طراحی جلد کتاب

فرم سفارش طراحی جلد کتاب

فرم سفارش طراحی جلد کتاب این امکان را فراهم خواهد کرد تا هرگونه درخواست طراحی مربوط به طراحی جلد کتاب را از این طریق برای کارشناسان طراحی گرافیک و مستندساز ارسال نمایند. این فرم پس از بررسی باعث شفافیت نظرات مدنظر شما برای طراحی جلد کتاب خواهد شد.

فرم جلد کتاب
فرم سفارش طراحی لوح فشرده

فرم سفارش طراحی لوح فشرده

جهت ثبت سفارش طراحی لیبل و برچسب و یا کاور آلبوم ها می توانید فرم سفارش طراحی لوح فشرده را تکمیل نموده و از این طریق کارشناسان ما می توانند نظرات و درخواست های شما را سریعا بررسی نموده و نسبت به طی مراتب لازم اقدام نمایند.

فرم لوح فشرده
فرم سفارش طراحی تندیس و یادبود

فرم سفارش طراحی تندیس و یادبود

فرم سفارش طراحی تندیس و یادبود امکان ثبت درخواست هرگونه سفارش مربوط را به شما می دهد. فرم را می توانید با دقت تکمیل نمایید و پس از ارسال همکاران ما فرم را دریافت کرده و نسبت به شروع عملیات لازم اقدامات مربوط را صورت میدهند.

فرم تندیس و یادبود
فرم سفارش طراحی منوی رستوران و کافه

فرم سفارش طراحی منوی رستوران و کافه

فرم سفارش طراحی منوی رستوران و کافه ویژه ثبت درخواست شما برای طراحی هرگونه منوی رستوران و منوی کافه می باشد. تکمیل این فرم باعث انتقال نظرات و پیشنهادات شما در مورد ویژگی های یک طراحی منحصر به فرد در زمینه رستوران ها و کافه ها خواهد شد.

فرم منوی رستوران و کافه
فرم منوی مدرک و گواهینامه

فرم سفارش طراحی مدرک و گواهینامه

فرم سفارش طراحی مدرک و گواهینامه ویژه ثبت درخواست شما برای طراحی هرگونه گواهینامه ، مدرک پایان نامه ، مدارک مربوط به فارغ التحصیلی در دوره ها ، مدارک آموزشی ، مدارک ورزشی و طراحی انواع مدارک هنری ، طراحی مدرک پایان دوره و گواهینامه سرتیفیکیت می باشد.

فرم منوی مدرک و گواهینامه
فرم ثبت سفارش تهیه و تدوین سند طرح کسب و کار

فرم سفارش تهیه و تدوین سند طرح کسب و کار

طرح کسب و کار کامل در واقع همان چیزی است که مردم به اسم طرح توجیهی برای دریافت وام و تسهیلات کم بهره می شناسند. به این نوع طرح ها، گاهی طرح های کاری نیز گفته می شود. چرا که به منظور چرخاندن واقعی کسب و کار نوشته می شود.از همین رو می توانید درخواست خود را طی پرسش ها و متغیرهایی که در فرم ذیل در نظر گرفته شده است، تکمیل و برای کارشناسانمان ارسال نمایید.

فرم منوی تدوین طرح توجیهی
سفارش های محیطی
فرم سفارش طراحی استند فضای داخلی

فرم سفارش طراحی استند فضای داخلی

فرم سفارش طراحی استند فضای داخلی مستندی است که می توانید درخواست های ثبت سفارش خود را از طریق این فرم در قالب طراحی استند پاپ آپ ، طراحی استند رول آپ ، طراحی تابلو فوم برد ، طراحی استند میز کانتر ، طراحی استند کاتالوگ ، طراحی تابلو تخته شاسی ، طراحی استند ایکس ، طراحی تابلو استند قاب فنری ، طراحی پنل نمایشگاهی ، طراحی پوستر اسنپ و طراحی سه پایه بوم و… ارسال نمایید.از همین رو می توانید درخواست خود را طی پرسش ها و متغیرهایی که در فرم ذیل در نظر گرفته شده است، تکمیل و برای کارشناسانمان ارسال نمایید.

فرم استند فضای داخلی
فرم سفارش طراحی لمپوست

فرم سفارش طراحی لمپوست

فرم سفارش طراحی لمپوست ، مستندی الکترونیکی برای دریافت اطلاعات تولید طراحی سازه های تبلیغات محیطی بوده که شما می توانید با تکمیل این فرم درخواست های خود را به ساده ترین روش با جزئیات مورد درخواست برای کارشناسان طراحی موسسه محنا ارسال نمایید.

فرم لمپوست
فرم سفارش طراحی عرشه پل

فرم سفارش طراحی عرشه پل

فرم سفارش طراحی عرشه پل ، مستندی الکترونیکی است تا بتوانیم شرایطی را محیا نماییم تا اطلاعات لازم برای طراحی انواع تابلوهای تبلیغاتی قابل نصب بر روی عرشه پل های پیاده ، عرشه پل های مکانیزه و بیلبودهای نصب شده روی این پل ها را از این طریق برای کارشناسان موسسه محنا ارسال نمایید.

فرم عرشه پل
فرم سفارش طراحی بیلبورد

فرم سفارش طراحی بیلبورد

فرم سفارش طراحی بیلبورد این امکان را فراهم خواهد کرد تا بتوانیم با دریافت اطلاعات و مستندات صحیح ترو بهتر هدف اصلی از طراحی بیلبورد را که جلب توجه و جذب مشتریان بیشتر و نگه داری مشتریان قدیمی می باشد را ایفاد نمایید. از همین رو می توانید با تکمیل این فرم درخواست سفارش طراحی انواع بیلبورد را برای کارشناسان موسسه محنا ارسال نمایید.

فرم بیلبورد
فرم سفارش طراحی استرابورد

فرم سفارش طراحی استرابورد

فرم سفارش طراحی استرابورد مستندی الکترونیکی و دیجیتال است تا کارشناسان موسسه محنا بتوانند بر اساس اطلاعات تکمیلی آن که توسط شما ایجاد می شود، ابعاد مختلفی از اعلام نیاز طراحی استرابورد را تشخیص دهند. بدیهی است تکمیل این فرم باعث انتقال هر چه بهتر درخواست شما در زمینه ی طراحی استرابورد خواهد شد.

فرم استرابورد
فرم سفارش طراحی استند شهری

فرم سفارش طراحی استند شهری

استند شهری رسانه ای پرکاربرد در عرصه تبلیغات محیطی است. استند های آویز، استند های وسط بلوار و استند های پشت نور و بالانور معمولا استندهای مورد استفاده است. فرم سفارش طراحی استند شهری جهت ثبت سفارش طراحی استند های شهری در نظر گرفته شده است. می توانید آن را تکمیل و مستندات لازم را از این طریق ارسال نمایید.

فرم استند شهری
فرم سفارش طراحی تابلو سردرب فروشگاه

فرم سفارش طراحی تابلو سردرب فروشگاه

تابلو سر درب فروشگاه ابزاری مهم جهت شناسایی فروشگاه ها و ایجاد وجه تمایز دیداری از نمای بیرونی فروشگاه ها و شرکت ها است. این تابلو ها انواع متفاوتی دارد که معموملا تحت عناوین تابلو فروشگاهی ، تابلو کامپوزیت , تابلو چنلیوم , چنلیوم , تابلو مغازه , تابلو فروشگاه , تابلو استیل , تابلو پلکسی , تابلو لایت باکس , تابلو حروف برجسته , تابلو ال ای دی , تابلو پلاستیک شناخته می شود. فرم سفارش طراحی تابلو سردرب فروشگاه مستندی الکترونیکی است که از طریق آن می توانید سفارش طراحی تابلوی سر درب فروشگاه خود را ثبت سفارش نموده و نظرات و نیازهای خود را برای کارشناسان موسسه محنا ارسال نمایید.

فرم تابلو سردرب فروشگاه
فرم سفارش طراحی بدنه خودرو

فرم سفارش طراحی بدنه خودرو

فرم سفارش طراحی بدنه خودرو ، مستندی دیجیتال است که می توانید از طریق آن درخواست خود را برای طراحی گرافیکی بدنه خودرو مانند بدنه خودروهای پخش، وانت های پخش محصولات، خاورهای نمایندگی های پخش و طراحی بدنه خودروهای توزیع شرکت ها ، طراحی بدنه اتوبوس های شهری ، طراحی بدنه وسایل نقلیه دیگر برای کارشناسان موسسه مهندسی طراحی محنا ثبت و ارسال نمایید. همکاران ما سریعا اطلاعات را دریافت و آنالیز کرده و نسبت به کارسازی مراتب اقدام خواهند کرد.

فرم بدنه خودرو
سفارش های تجارت الکترونیک
فرم سفارش طراحی وب سایت

فرم سفارش طراحی وب سایت

طراحی وب سایت های اینترنتی از قبیل طراحی وب سایت شخصی، وب سایت شرکتی و یا طراحی وب سایت آموزشی و حتی وب سایت سازمانی نیازمند بررسی نیازها و امکان سنجی اولیه می باشد. این مستندسازی اولیه به کمک تکمیل و ارسال این فرم انجام می گردد. فرم سفارش طراحی وب سایت را جهت شروع اولین گام از طراحی وب سایت تکمیل نمایید.

فرم وب سایت
فرم سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی

فرم سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی

فرم سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی این امکان را فراهم می آورد تا شما بتوانید امکانات و ویژگی های فروشگاه اینترنتی مورد درخواست خود را در این فرم تکمیل نموده و در قالب یک مستند برای کارشناسان مهندسی وب شرکت محنا ارسال نمایید. این اطلاعات پس از بررسی و امکان سنجی های لازم مورد استفاده طراحان قرار خواهد گرفت. این اطلاعات به ما کمک خواهد کرد تا هر چه بهتر به نیازهای مورد لزوم شما از ایجاد یک فروشگاه اینترنتی دست یابیم.

فرم فروشگاه اینترنتی
فرم سفارش طراحی اپلیکیشن

فرم سفارش طراحی اپلیکیشن

فرم سفارش طراحی اپلیکیشن امکانی است برای اعلام نیاز و ایجاد مستند درخواست شما جهت طراحی و تولید اپلیکیشن موبایل در ورژن های اندروید و iOS که همواره کمک بسزایی در جهت انعکاس نظرات و پیشنهادات شما در مسیر تولید خواهد بود. این فرم پس از ارسال، بررسی و امکان سنجی شده و نتایج آن به لحاظ فرآیند تولید مراتب و مراحل خود را طی خواهد کرد.

فرم اپلیکیشن
فرم سفارش طراحی یونیفرم جوامع مجازی

فرم سفارش طراحی یونیفرم جوامع مجازی

همواره یکی از دغدغه های موجود برندها در زمینه ی فعالیت و انتشار محتوا در جوامع مجازی، تولید محتوای استاندارد به لحاظ بصری و گرافیکی است. فرم سفارش طراحی یونیفرم جوامع مجازی مستندی دیجیتال است که شما می توانید از طریق آن درخواست های خود را جهت طراحی فریم های مربوط به برند، یونیفرم های نمایش محصول، اسکیل های شاخص خدمات و … در جوامع مجازی ثبت نمایید. ما این خدمات را درقالب تولید محتوای بصری برای جوامع مجازی همچون ایسنتاگرام، تلگرام، پینترست، فیسبوک، توئیتر و … تولید خواهیم کرد. می توانید درخواست خود را هم اینک ثبت نمایید.

فرم یونیفرم جوامع مجازی
فزم سفارش طراحی بنر متحرک

فرم سفارش طراحی بنر متحرک

بنرهای متحرک همواره از جهت بُعد تبلیغاتی، جذاب و تاثیرگذار بوده است. موسسه محنا توانایی تولید انواع بنرهای تبلیغاتی برای وب سایت ها و نمایش آن در جوامع مجازی را دارد. فرم سفارش طراحی بنر متحرک به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید درخواست خود را جهت طراحی هرگونه بنر متحرک ثبت سفارش نمایید. همکاران ما اطلاعات ارسالی شما را بررسی کرده و نسبت به طی مراتب تولید و طراحی اقدام خواهند کرد.

فرم بنر متحرک
فرم سفارش طراحی مجدد وب سایت

فرم سفارش طراحی مجدد وب سایت

فرم سفارش طراحی مجدد وب سایت این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا بتوانید درخواست خود برای اعلام امکانات موارد موردنیاز جهت طرحی مجدد وب سایت خود ثبت نمایید. همکاران ما ضمن امکان سنجی موارد ارسالی نسبت به طی مراحل طراحی مجدد وب سایت آغاز خواهند کرد.

فرم مجدد وب سایت
فرم سفارش نویسندگی رپورتاژ تبلیغاتی

فرم سفارش نویسندگی رپورتاژ تبلیغاتی

ریپورتاژ آگهی با تبلیغ آگهی ارتباط دارند. به این معنی که شما تبلیغ محصول یا سایت خود را در قالب و چهار چوب یک متن و مقاله خبری و با لینک سایت خود در یک سایت خبری یا هر سایت مناسب ، منتشر کرده و برای همیشه آن را تبلیغ می کنید. فرم سفارش نویسندگی رپورتاژ تبلیغاتی این امکان را فراهم کرده تا بتوانید اهداف و ویژن های مدنظر خود را برای طراحی رپورتاژ تبلیغاتی مدنظر برای کارشناسان موسسه محنا ارسال نمایید. کارشناسان موسسه پس از تکمیل و ارسال فرم توسط شما اقدام به طی مراتب و اقدامات لازم برای طراحی و نوشتن رپورتاژ تبلیغاتی خواهند کرد.

فرم نویسندگی رپورتاژ تبلیغاتی
فرم سفارش تولید کلیپ جوامع مجازی

فرم سفارش تولید کلیپ جوامع مجازی

جوامع مجازی این امکان را فراهم کرده است که بتوانید همانند یک رسانه فراگیر اهداف خود را در قالب فیلم و کلیپ انتشار و اشعه و توسعه دهید. فرم سفارش تولید کلیپ جوامع مجازی این امکان را فراهم آورده است تا بتوانید با تکمیل و ارسال آن درخواست خود را جهت مشاوره و تولید کلیپ های موضوعی جوامع مجازی ثبت نمایید.

فرم تولید کلیپ جوامع مجازی
نظرسنجی لیست فرم های سفارش طراحی