نمایش نمونه پروژه ها و نمایش نمونه کارهای طراحی گرافیک

نمایش کلیه پروژه های گرافیکی ذیل با افتخار حاصل اعتماد و انتخاب شماست. شمایی که با هدف خلق یک اثر ماندگار به جوانان متخصص و نخبه این مرز و بوم اعتماد کرده اید ما آنان با نام مَحنا ، با عنایت به خداوند بزرگ آثاری را خلق نموده اند که حاصل تدبیر، اخلاق، زیبایی شناسی، نشاط، اندیشه ورزی و حرفه ای بودن در کار بوده است.

ما در محنا همواره معتقدیم که رویکرد دانش های نوین در عرصه برند سازی و طراحی تبلیغات ، حاصل همین شناسه های قدرتمند و تاثیرگذار است؛ لذا تمامی آنها را به عنوان دانایی و توانایی خود به کار بسته ایم تا خلق یک اثر جاودان و بی همتا را به بهترین شکل به مشتریان تقدیم کنیم.

نمونه های نمایش داده شده در ذیل در گروه بندی های مختلف و مشخص با موضوعات طراحی لوگو و لوگوتایپ، طراحی بروشور، طراحی بسته بندی، طراحی تندیس، لوح و یادمان، طراحی آگهی تبلیغاتی، طراحی فاکتور، طراحی انواع پاکت، طراحی پوستر تجاری، طراحی تابلوی سردر، طراحی نشریات، طراحی تبلیغات محیطی، طراحی تراکت، طراحی و تصویرسازی، طراحی انواع تقویم، طراحی ست اوراق اداری، طراحی محصول و هدایا، طراحی مهر و استامپ، طراحی آگهی اینستاگرام، طراحی سربرگ، طراحی و عکاسی تبلیغاتی، طراحی فولدر، طراحی انواع فولدر و پوشه، طراحی کاتالوگ، طراحی کارت تبریک، طراحی و محتوا سازی، طراحی کارت دعوت، طراحی کارت ویزیت، طراحی کاور آلبوم، طراحی کتاب و جلد کتاب، طراحی گواهینامه و مدرک، طراحی لیبل لوح فشرده، طراحی منوی رستوران، طراحی قالب دایکات و… می باشد.

همچنین جادارد این نکته بیان شود که در بسیاری از پروژه ها به دلیل نوع قرارداد، درخواست و تفاهم کارفرما امکان انتشار نمونه های اولیه و یا نهایی کار امکان پذیر نبوده و در مواردی به دلیل تعهد کاری به همکاران این عرصه مانند چاپخانه ها، کانون های تبلیغاتی، موسسات و آژانس های مشاوره تبلیغات و تابلوسازها، از ذکر نام و یا نمایش پروژه ها اجرایی معذور بوده ایم.

رشد بسیار سریع محنا که بنیان خود را بر استفاده از متدلوژی های نوین و استاندارد بین المللی و آکادمیک بنا نهاده، مدیون وفاداری مشتریانی است که مایلند برای پوشش نیازهای طراحی، تبلیغات،  بازاریابی و اطلاع رسانی خود از توان این موسسه بهره جسته و از هنر آمیخته با صنعت آن بهره مند گردند.

نظرسنجی نمایش کلیه پروژه های گرافیکی